Členské povolenky kompletní informace!

25.01.2021

25. 1. 2021
Členské známky, které naleznete v obálkách s povolenkou, si vylepte do členského průkazu. Ti co obdrželi nový průkaz si vylepte vlastní aktuální foto (jak to bude možné).

19. 1. 2021

Objednat si povolenku a členství na webu je pouze možnost - není to povinnost!

Jakmile vláda ČR zmírní opatření a umožní abychom prodávali povolenky ke kontrolnímu odlovu v "hospodě" jako v minulosti - učiníme tak. Je nám jasné, že většina členů našeho spolku nemá možnosti si na webu cokoliv objednat, a to z různých důvodů. Kdy je budeme prodávat v hospodě nevíme, ale nemusíte mít strach, že by Vás někdo urgoval nebo vám nějak něco vytýkal. Až to bude možné budeme je prodávat jako vždy, a je možné, že to bude například v březnu - dubnu (to nyní nikdo neví, třeba se situace vyvine dobře a bude to už v únoru).

Nemá smysl nějak panikařit.

Pokud se rozhodnete objednat si povolenku na webu učiňte, tak zde, přijde vám faktura, tu uhradíte a do schránky dostanete povolenku. Při objednávkách si dávejte pozor na to abyste omylem neposlali 2x tu samou objednávku (ale i na to se přijde a vyřeší se to) a pokud děláte objednávku kamarádovi napište do poznámky kdo to vyřizuje.

Pokud máte dotaz zavolejte.

Je leden a na ryby chodí jen ti nejzapálenější z nás a ti už povolenku mají 😊. Já většinou začínám rybařit kolem velikonoc, jako většina z nás - takže mám ještě dost času si povolenku zařídit.

Prosím ty rybáře, kteří chodí na náš web, aby tuto informaci šířili mezi své kamarády rybáře.

Děkuji a přeji pevné zdraví.

Petrův zdar!

Miroslav Láníček, předseda