Texty
Sem vložte podnadpis

"Chceš-li být šťasten hodinu, tak se opij. Chceš-li být šťasten tři dny, tak se ožeň. Chceš-li být šťasten celý život, staň se rybářem."

Ota Pavel

Vítejte na stránkách spolku rybářů z Moravské Nové Vsi, Mikulčic a Prušánek.

Tyto stránky jsou relevantním zdrojem informací rybářů našeho spolku.
Více zjistíte na stránce O nás. Aktuální informace o naší činnosti naleznete zde.

Petrův zdar!

Rok 2017 byl rokem změn. Jednotlivé změny působily podivným dojmem a způsobem, který členskou základnu spíše rozděloval. Změny vyvolávaly spoustu horkých debat, kterým jen málokdo rozuměl. Informovanost byla špatná a v některých momentech vlastně nikdo nevěděl, jak se věci mají.

Rok 2018 je rokem volebním. Máme možnost volby, možnost věci dělat jinak, možnost vydat se novým směrem. Svět kolem nás se mění a my s ním chceme držet krok.

Kdo jsme

Rybáři, kteří po letech chtějí nový směr. Jmenovitě:

Eduard Dvoriak (Moravská), Radek Košut (Moravská), Miroslav Láníček (Moravská), David Pintera (Moravská), Miroslav Říha (Moravská), Martin Veselka (Mikulčice), Petr Profota (Mikulčice), Jaroslav Šerák (Prušánky) a David Šorel (Prušánky).

Nikomu nechceme nic vnucovat ani slibovat, chceme jen pracovat jinak, otevřeně a transparentně, aby každý člen měl možnost kdykoliv zjistit, jak se věci mají a jak má správně postupovat.

Někteří již ve výboru byli a chtějí pokračovat, ale s novými trendy a cíli.

Co chceme

Rovné podmínky pro všechny členy, aby každý v rámci rozumných možností mohl rybařit za jasných pravidel, která budou sepsána a schválena všemi stranami. Na jedné straně bude rybaření a na druhé jasná pravidla, která budeme všichni dodržovat.

Dohoda na podmínkách rybolovu, úcta k našim partnerům, starším rybářům a přírodě je pro nás prioritním cílem.

Chceme jako skupina NA RYBY 2018 kandidovat ve volbách 2018 a získat podporu pro náše cíle.

Více na stránce NÁŠ CÍL.